motoger

Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II

Sprzedawcy części do Skoda Fabia:

auto części
giełda części poznań
moto2.pl
części uzywane samochodowe
moto2
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
auto szrot
auto części warszawa
części używane poznań
części używane amerykańskie
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
części moto2
gielda czesci
giełda części

Cena Gałka zmiany biegów Skoda Fabia Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Skoda Fabia przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Gałka zmiany biegów. Najlepsze części w kategorii Wnętrze. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-31 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Gałka zmiany biegów do Skoda Fabia II i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent tych pięknych części ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II 1.6 2010 pickup. Tanio Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II 1.6 2010 pickup. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.6 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2009. Kasta tego samochodu to pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Skoda. Ten model Fabia na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem gałka zmiany biegów . Podobno najczęściej psująca się część do Skoda Fabia wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Skoda Fabia. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Specjaliści mówią że Skoda Fabia to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Fabia bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Skoda Fabia. Ważne że mi się nie psuje. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to gałka zmiany biegów do Fabia. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten gałka zmiany biegów. Poszukałem gałka zmiany biegów na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam gałka zmiany biegów. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Skoda Fabia. No to pięknie, wspaniałe, szukamy gałka zmiany biegów. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Skoda Fabia. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić gałka zmiany biegów w Skoda Fabia. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć gałka zmiany biegów do Skoda Fabia. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio gałka zmiany biegów. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo gałka zmiany biegów. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Skoda Fabia na części.  


KONTAKT

tanio Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II Gałka zmiany biegów Skoda Fabia II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl